Ośrodek kultury ARSUS

Zarejestruj się / Przypomnij hasło

Logowanie
Newsletter
Facebook Facebook Kino

Filtr imprez

Filtr imprez
  • Plenerowe
  • ARSUS
  • Miś
  • Kolorowa

Czerwiec 2019

ARSUS Bajka dla dzieci (3 – 8 lat) pt. „Nowe...

Bajka dla dzieci (3 – 8 lat) pt. „Nowe przygody Jasia i Małgosi” w wykonaniu artystów Teatru „Jumaja” w ramach cyklu „Niedzielne Spotkania z Teatrem”.

Przedstawienie zagrane jest rzetelnie, na profesjonalnym poziomie, z najwyższą starannością i zaangażowaniem. Aktorzy otwarci są na żywe reakcje młodej publiczności. Lekkość przedstawienia, dowcip oraz głębia przekazu sprawiają, że i towarzyszący dzieciom rodzice oglądają przedstawienie w skupieniu i z uwagą. Spektakl wzbogacony jest sugestywnymi kostiumami, rekwizytami oraz malowniczą scenografią, która wprowadza dzieci w magiczny świat teatru. Tu bowiem, na oczach dzieci, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znajdujemy się: to na ganku domu Jasia i Małgosi, to w magicznym lesie, a już za chwilę w chatce z piernika Baby Jagi. Aktorzy w przedstawieniu śpiewają piękne, melodyjne piosenki. Utwory muzyczne zostały skomponowane i oprawione autorskim tekstem specjalnie dla Teatru JUMAJA!!!

Cena biletu 10 zł.

ARSUS TEATR DLA DZIECI: musical „Jaś i...

TEATR DLA DZIECI: musical „Jaś i Małgosia”
w reż. A. Grzesik oraz przedstawienie „Śpiąca Królewna”
w reż. E. Młynarczyka w ramach obchodów
Międzynarodowego Dnia Dziecka.
Wstęp wolny.

ARSUS Warsztaty poetyckie w Klubie Literackim...

Warsztaty poetyckie w Klubie Literackim „Metafora”.
Prowadzenie Anna Rykowska.

Wstęp wolny.

ARSUS DZIEŃ WOLNOŚCI I PRAW OBYWATELSKICH –...

DZIEŃ WOLNOŚCI I PRAW OBYWATELSKICH – 30.ROCZNICA WYBORÓW PARLAMENTARNYCH 1989 ROKU. Uroczysty koncert Orkiestry Sinfonia Viva „Drogi do wolności polska muzyka filmowa” pod dyrekcją Tomasza Radziwonowicza.
Wstęp wolny.

ARSUS Wieczór poezji „Fraszki Panny Igraszki i...

Wieczór poezji „Fraszki Panny Igraszki i Traszki”. Recytacje, muzyka, otwarty konkurs jednego wiersza.
Wstęp wolny.

ARSUS Piknik „Kulturalne Podwórka”. Impreza...

Piknik „Kulturalne Podwórka”. Impreza integracyjna dla mieszkańców – animacje, warsztaty, gry i zabawy.
(projekt budżetu partycypacyjnego).

ARSUS 13. BIENNALE SZTUKI URSUSA, WARSZAWY I REGIONU...

13. BIENNALE SZTUKI URSUSA, WARSZAWY I REGIONU MAZOWIECKIEGO. Sztuka kontrastu. Wernisaż wystawy konkursowej malarstwa, rysunku i rzeźby pt. „Piekna i bestia”. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród. Komisarz konkursu – Grażyna Kostawska.
Wstęp wolny.

ARSUS MUSICAL „LOVE! Is all you need” w wykonaniu...

MUSICAL „LOVE! Is all you need” w wykonaniu Młodzieżowej Grupy Musicalowej „Arsus” na podstawie filmu „Across the Universe”. Scenariusz i reżyseria Anna Kałużna.
Wstęp wolny.

ARSUS Show taneczne Studio Tańca i Akrobatyki STOP...

Show taneczne Studio Tańca i Akrobatyki STOP AND GO. Pokazy Grup Reprezentacyjnych, które w sezonie 2018/2019 brały udział w licznych Turniejach i Festiwalach zdobywając Miejsca Medalowe. Pokazy Grup Akrobatycznych, solistów oraz duetów.
Wstęp wolny

ARSUS 25. Jubileuszowe Dni Ursusa. Koncerty...

25. Jubileuszowe Dni Ursusa. Koncerty zespołów: Halina Mlynkova, Piotr Cugowski, IRA. Grill i wiele dodatkowych atrakcji.
Wstęp wolny.

ARSUS 7. Festiwal Edukacji Kulturalnej „ART.URSUS”.

7. Festiwal Edukacji Kulturalnej „ART.URSUS”. Występy zespołów artystycznych z placówek kultury. Gwiazda „Kapela z Targówka”.
Wstęp wolny.

ARSUS Show taneczne Studio Tańca i Akrobatyki STOP...

Show taneczne Studio Tańca i Akrobatyki STOP AND GO. Pokazy Grup Reprezentacyjnych, które w sezonie 2018/2019 brały udział w licznych Turniejach i Festiwalach zdobywając Miejsca Medalowe. Pokazy Grup Akrobatycznych, solistów oraz duetów.
Wstęp wolny

ARSUS Premiera spektaklu „BUNT ROBOTNIKÓW URSUSA...

Premiera spektaklu "BUNT NA TORACH 1976" w wykonaniu Teatru "Scena Przyfabryczna" w ramach obchodów 43. Rocznicy wydarzeń 1976r. Scenariusz i reżyseria Joanna Godlewska. Udział Grupy Rekonstrukcji Historycznej Milicji Obywatelskiej i ZOMO. Spektakl dofinansowany przez Muzeum Historii Polski w ramach programu Patryjotyzm Jutra, Fundację Dla Ursusa i Ośrodek Kultury "Arsus". Patronat honorowy Burmistrza Dzielnicy Ursus Miasta Stołecznego Warszawy. Wstęp wolny

 

 

ARSUS Projekt WYPRZEDAŻ GARAŻOWA dla wszystkich.

Projekt WYPRZEDAŻ GARAŻOWA dla wszystkich.
Wstęp wolny.Kalendarz wydarzeń

projekt i wykonanie: DreamITeam.pl

OK "ARSUS". Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony surowo zabronione.