Ośrodek kultury ARSUS

Zarejestruj się / Przypomnij hasło

Logowanie
Newsletter
Facebook Facebook Kino

Kontakt

Ośrodek Kultury Arsus w Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy
02-495 Warszawa,
ul. Traktorzystów 14
NIP 522 24 07 118

Sekretariat
tel. 22 478 34 54
tel. 22 478 36 26
e-mail: sekretariat@arsus.pl
tel/fax. 22 478 39 36

Dyrektor
Bogusław Łopuszyński
tel. 22 478 34 54
e-mail: arsus_kino@arsus.pl

 

Kasa / sprzedaż biletów/
tel.22 478 39 36
czynna w dniach: pon., śr., pt. w godz. 10.00 - 14.00
oraz wt., czw. w godz. 15.00 - 19.00

Kasa Kina "Ursus"
czynna na pół godziny przed każdym seansem.

 

Kierownik administracyjny
Dariusz Nejmanowski
tel. 22 478 34 54
e-mail: nejmanowski@arsus.pl

Instruktorzy
Bożena Iwaniukowicz - st. instruktor
tel. 22 478 34 54
e-mail: bozena.iwaniukowicz@arsus.pl

Renata Rokicka - st. instruktor
tel. 22 478 34 54
e-mail: rokicka@arsus.pl

Mirosława Liszcz - st. instruktor
tel. 22 478 27 70
e-mail: m.liszcz@arsus.pl

Justyna Ścibor - st. instruktor
tel. 22 478 34 54
e-mail: justyna.scibor@arsus.pl

Andrzej Orzechowski - st. instruktor
Kierownik kina URSUS
tel. 22 478 27 70
e-mail: a.orzechowski@arsus.pl

 

Agnieszka Gorzkowska - instruktor
tel. 22 478 27 70
e-mail: agnieszka.gorzkowska@arsus.pl


Plastycy
Grażyna Kostawska - st. instruktor
tel. 22 478 34 54
email grazyna.kostawska@arsus.pl

Piotr Szałkowski - st. instruktor
Kierownik Galerii Ad-Hoc
tel. 22 478 34 54
email galeria@arsus.pl

Księgowość
Główna Księgowa - Alicja Romańska
tel./fax. 22 478 39 36
email alicja.romanska@arsus.pl

Kadry
Tadeusz Matkowski
tel. 22 478 33 29

Zamówienia Publiczne
Małgorzata Orzechowska
tel. 22 478 34 54
email: malgorzata.orzechowska@arsus.pl



Kalendarz wydarzeń

projekt i wykonanie: DreamITeam.pl

OK "ARSUS". Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony surowo zabronione.