Ośrodek kultury ARSUS

Zarejestruj się / Przypomnij hasło

Logowanie
Newsletter
Facebook Facebook Kino

Twórcy i historia galerii

GALERIA „AD-HOC” powstała w 1996 roku. Jest to galeria o charakterze promocyjnym, której głównym zadaniem jest prezentacja bieżącego dorobku środowiska artystycznego z całego kraju, w tym twórców reprezentujących mniejszości etniczne i kulturowe, a także twórczości artystów polskich pracujących za granicą. W galerii organizowane są również wystawy prac studentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych . Najczęściej prezentowaną dziedziną sztuki jest malarstwo, ale odbywają się tu także wystawy grafiki, rysunku, tkaniny. W galerii organizowano ekspozycje fotografii o charakterze historycznym, krajoznawczym, artystycznym.

Wielu wystawom towarzyszą druki informacyjne: katalogi, plakaty, zaproszenia. W galerii odbywają się także spotkania z artystami, również w formie lekcji dla szkół.

Galeria „AD-hoc ”jest organizatorem wystaw cyklicznych takich jak: „Maj, miesiąc satyry” (Rysunek satyryczny, karykatura), „Biennale Sztuki Ursusa, Warszawy i Regionu Mazowieckiego” ( Konkursowa, często tematyczna, zbiorowa o charakterze otwartym), „Wspólnota w kulturze” (rzemiosło, malarstwo sztalugowe, rzeźba, charakter etniczny).

Galerię prowadzą artyści: Grażyna Kostawska i Piotr SzałkowskiKalendarz wydarzeń

projekt i wykonanie: DreamITeam.pl

OK "ARSUS". Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony surowo zabronione.